Слухачі циклу міждисциплінарних воркшопів опанували базові навички роботи в ігровому рушії Unity, навчилися створювати власні візуальні ефекти (VFX) і застосовувати їх до об’єктів у сцені Unity, створювати 3D моделі реальних фізичних об’єктів і працювати з ними в Unity, імпортувати наукові дані в Unity в об’ємному або точковому вигляді. У кінці всі учасники мали змогу протестувати свої напрацювання у віртуальній реальності.
Посилання на записи Цю дуже насичену програму із 4 воркшопів як гуманітарну допомогу Україні провів Їржі Вискочіл (Jiří Vyskočil), котрий усіляко підтримує Україну як своєю активною діяльністю у Празі, так і безпосередньо зборами на допомогу Україні. Він не зміг лишатись осторонь повномасштабного російського вторгнення в Україну, тож вирішив особисто висловити свою підтримку, приїхавши до України й провівши воркшопи з інтерактивного 3D мистецтва та візуалізації даних. Їржі також подарував Київському академічному університетові набір обладнання для роботи з 3D графікою та віртуальною реальністю, аби всі зацікавлені студенти могли й далі продовжувати роботу в цьому напрямі.
Усі охочі можуть звертатися до Володимира Безгуби (werevv@gmail.com). Ті, хто не встиг взяти участь у воркшопах у Києві, ще мають шанс записатись на воркшоп у Львові. Зараз триває цикл цих же воркшопів у Дніпрі, а наступного тижня – у Львові.
Посилання на подію у Дніпрі Посилання на подію у Львові Їржі Вискочіл закінчив факультет обчислювальної фізики плазми на факультеті ядерних наук та фізичної інженерії Чеського технічного університету в Празі. Він є експертом із високопродуктивних обчислень, великомасштабного моделювання, програмування та візуалізації, наразі просуває міждисциплінарні дослідження в CASUS, Центрі розуміння передових систем Гельмгольц-Центру Дрезден-Розендорф. Протягом тривалого часу працював над мистецькими проєктами з Якубом Гросом, художником і викладачем інтерактивного мистецтва в Празькому міському університеті.
Колектив КАУ глибоко вдячний Їржі за його щиру підтримку України загалом та її науки й освіти зокрема.
Посилання на подію За інформацією Київського академічного університету