Ученим Національної академії наук України Національний центр «Мала академія наук України» (МАН) пропонує долучитися до проєкту, партнером якого виступає, – «Глобальне наставництво над талантами» (Global Talent Mentoring).
«Глобальне наставництво над талантами» – це всесвітня програма, що сприяє організації довготривалого наукового наставництва провідними вченими над талановитими учнями з усіх країн світу, які (учні) досягли успіху в одній або кількох галузях STEMM (Science, Technology, Engineering, Mathematics and Medicine).
У рамках цієї програми здійснюється відбір талановитих підлітків (віком від 16 років) та науковців-наставників з усього світу для подальшої роботи в парах (наставник–учень) – обговорення спільних ідей, можливих проєктів, публікацій. Спілкування й робота відбуваються на спеціальній освітній платформі, створюваній у Реґенсбурзькому університеті (Німеччина). Після відбору претендентів експерти програми «Global Talent Mentoring» поєднують кожного учня з наставником-науковцем у спільній галузі наукових інтересів, але, як правило, з різних культур і континентів.
Ця програма безкоштовна, тому при долучені до неї талановитих українських підлітків мають бути запропоновані й провідні українські вчені-наставники.
Якщо Ви:
– український учений, якому цікаве спілкування з талановитими молодими людьми з інших культур та континентів, мотивованими займатися наукою саме у Вашій галузі;
– маєте 30 вільних хвилин на тиждень для цього спілкування та ідеї, якими хотіли би поділитися;
– хочете дати можливість українським учням – призерам міжнародних змагань – брати участь у цьому проєкті та здійснювати свої мрії й реалізувати наукові проєкти…
…то організатори від МАН будуть вдячні Вам за заповнення
реєстраційної форми ментора-волонтера. Із питань участі у проєкті звертайтеся, будь ласка, до його координатора зі сторони МАН – завідувача лабораторії математичних наук МАН, старшого наукового співробітника відділу математичного моделювання морських і річкових систем Інституту проблем математичних машин і систем НАН України доктора фізико-математичних Катерини Терлецької: kterletska@gmail.com, +380675088455.
За інформацією МАН
Ілюстрації – з відкритих Інтернет-джерел