8–9 листопада 2022 року в Інституті металофізики ім. Г.В. Курдюмова НАН України триватиме Науково-технічна нарада «Новітні металовмісні матеріали та інноваційні технології для промисловості України».
У межах заходу буде представлено науково-технічні доповіді вчених цього Інституту і проведено виставкову сесію з демонстрацією науково-технічної продукції, створеної за розробками Інституту.
Заявлені доповіді
- «Функціональні матеріали з пам’яттю форми для поглинання та перетворення енергії» (доповідач – заступник директора з наукової роботи доктор фізико-математичних наук Георгій Фірстов).
- «Жаростійкі та зносостійкі за високих температур сплави на основі кобальту та нікелю» (доповідачка – завідувачка відділу металознавства евтектичних і швидкозагартованих сплавів кандидат фізико-математичних наук Тетяна Прядко).
- «Фізичні та технологічні засади розроблення зносостійких, корозійностійких та воднестійких сталей і сплавів» (завідувач відділу фізики конструкційних матеріалів, доктор фізико-математичних наук Владислав Шиванюк).
- «Термомеханічне оброблення, ультразвукове фінішне модифікування та діагностика металевих матеріалів задля подовження ресурсу відповідальних виробів і конструкцій транспортного машинобудування» (завідувач відділу фізичних основ інженерії поверхні доктор фізико-математичних наук Богдан Мордюк).
- «Інноваційні технології порошкової металургії» (радник при дирекції Інституту, почесний директор академік Орест Івасишин).
- «Шаруваті матеріали на основі титану для броньового захисту» (завідувач відділу фізики міцності та пластичності негомогенних металевих матеріалів доктор технічних наук Павло Марковський).
- «Новітні алюмінієві сплави для виготовлення деталей відповідального призначення» (завідувач відділу фізики дисперсних систем доктор фізико-математичних наук, професор Олександр Рудь).
- «Аморфні, нано- та мікрокристалічні сплави та вироби з них» (провідний науковий співробітник відділу металознавства евтектичних і швидкозагартованих сплавів доктор фізико-математичних наук Віктор Носенко).
- «Геліконні технології для модифікування поверхонь виробів і синтезу функціональних покриттів» (завідувач відділу надпровідникової електроніки, доктор фізико-математичних наук, професор Едуард Руденко).
- «Імпульсне поверхневе леґування та радіометричний контроль металевих об’єктів» (завідувач відділу фізики та радіометрії нерівноважних транспортних явищ доктор фізико-математичних наук Олександр Філатов).
- «Інноваційна науково-виробнича інфраструктура Інституту металофізики ім. Г.В. Курдюмова НАН України» (заступник директора з науково-технічної роботи Інституту кандидат фізико-математичних наук Віталій Бевз).
Відбудеться також круглий стіл з обговоренням актуальних питань впровадження інноваційних матеріалів і технологій у стратегічних галузях промисловості.
До участі запрошуються промислові підприємства, установи й організації: ДП «Івченко-Прогрес», ДП «Антонов», КП СПБ «Арсенал», ДП «ДККБ «Луч»», КБ «Південне», Національний університет оборони України імені Івана Черняховського й інші.
Фото: facebook.com/MetalPhysicsInstitute |
За інформацією Інституту металофізики ім. Г. В. Курдюмова НАН України