українська
Анотація:Монографія присвячена філософсько-антропологічному аналізу проблеми інтелекту у структурі людського буття. Інтелект при цьому береться не у плані його техніко-операційної версії, а як сув’язь когнітивних та сенснутворюючих його параметрів, через яку і розкриваються його буттєво значущі виміри. Відповідно, засадничим у книзі виступає різнорівневий аналіз буття людини у світі, а власне проблема інтелекту у структурі людського буття розкривається через зверенення до розгляду ідеї та феномена раціональності, метафізичної та постметафізичної доби європейської філософської думки, інтелекту як способу самовизначення людини у світі.
Читацька аудиторія:Розрахована на науковців, викладачів, студентів та аспірантів, усіх, хто цікавиться, чим стурбована нинішня філософсько-антропологічна думка.
російська
Анотація:Монография посвящена философско-антропологическому анализу проблемы интеллекта в структуре человеческого бытия. Интеллект при этом рассмотрен не в плане его технико-операционной версии, а как узел когнитивных и смыслообразующих его параметров, через которую и раскрываются его бытийно значимые измерения. Соответственно, основополагающим в книге выступает разноуровневый анализ бытия человека в мире, собственно проблема интеллекта в структуре человеческого бытия раскрывается через обращение к рассмотрению идеи и феномена рациональности, метафизического и постметафизического периода европейской философской мысли, интеллекта как способа самоопределения человека в мире.
Читацька аудиторія:Рассчитана на научных работников, преподавателей, студентов и аспирантов, всех, кто интересуется, чем обеспокоена нынешняя философско-антропологическая мысль.