Складається з 62 наукових публікацій, опублікованих протягом 5 років (2010–2015): 29 статей, 33 тез доповідей на вітчизняних та міжнародних конференцій та 2 патентів України.
Запропоновано нові підходи при синтезі слабкоагломерованих феромагнітних нанокристалічних часток матеріалів зі структурою шпінелі AFe2O4 (A= Fe, Co) та гексафериту барію (ГФБ) М-типу золь-гель методом та методами осадженням із неводних та водних розчинів.
За допомогою ЯМР спектроскопії встановлено послідовність хімічних реакцій при синтезі наночасток сполук AFe2O4 (A= Fe, Co) зі шпінельною структурою методом осадження із неводних розчинів. На основі отриманих наночасток та водних розчинів агарози вперше розроблені біосумісні стабільні у часі магнітні рідини. Показано перспективність одержаних магнітних рідин як індукторів гіпертермії злоякісних пухлин.
Вперше досліджено вплив фрактальної структури прекурсорів, отриманих золь-гель методом та методом осадження гідроксокарбонатів, на фазові перетворення при синтезі та морфологію частинок нанодисперсного гексафериту барію М-типу. Визначена оптимальна фрактальна структура, яка дозволяє знизити температуру досягнення однофазності та отримати слабкоагломеровані монодисперсні анізотропні наночастинки ГФБ з великим рівнем магнітних характеристик.
Розроблені методики отримання якісних високощільних нанокристалічних тонких та товстих плівок ГФБ М-типу, досліджено їх кристалохімічні, мікроструктурні та електрофізичні властивості. На основі товстих нанокристалічних плівок ГФБ М-типу були створені магнітокеровані резонансні надвисокочастотні (НВЧ) - елементи «високодобротний діелектричний резонатор -Al2O3 – товста плівка гексаферит барію М-типу»», які було рекомендовано в якості елементної бази для НВЧ – техніки.
Результати робіт, об’єднаних в циклу наукових праць, мають велике практичне значення для медицини (наночастки та магнітні рідини зі шпінельною структурою на основі AFe2O4 (A= Fe, Co)) та НВЧ-техніці, зокрема для телекомунікаційних систем (товсті та тонкі нанокристалічні плівки ГФБ М-типу).
Усього авторами циклу опубліковано 29 статей і 33 тези доповідей, отримано 2 патенти України. Загальна кількість цитувань робіт авторів становить 61 посилання (за інформацією з бази даних Scopus). Індекси Гірша (h-індекси) співавторів (за інформацією з бази даних Scopus) дорівнюють 2 для Соловйової К.Д. та 4 для Єленіча О.В..