Такий захід проводився в Україні вперше. У ньому взяли участь 18 експертів 12 європейських наукових центрів з 9 країн, зокрема Греції, Іспанії, Швейцарії, Швеції, Італії, Румунії, Чехії, Словенії, Фінляндії. Серед питань, що обговорювалися, значну увагу приділено тематиці створення «розумних міст», зокрема пілотному проекту KyivSmartcity.
 |
Європейськими партнерами було представлено ініціативу GEO-CRADLE, пов'язану з розвитком можливостей спостереження за Землею і співпрацею флагманських проектів та ініціатив ЄС з GEO (Міжурядова організація з космічних спостережень Землі). У рамках заходу відбулося обговорення участі України у системі GEOSS та у програмі Copernicus, а також організації національного комітету GEO. Українськими учасниками представлено напрацювання, результати і продукти, які можуть бути запроваджені в розумному місті. Зокрема, Інститутом космічних досліджень НАН України було представлено презентації продуктів Urban Atlas для Києва та системи моніторингу якості повітря на основі супутникових даних. Відбулося обговорення відповідних потреб користувачів та їхніх напрацювань.
 |
У заході взяли участь 25 представників 15 органів державної влади, громадських організацій та інститутів України, зокрема, Державного космічного агентства України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Головного управління статистики у м. Києві, Київської міської державної адміністрації, Білоцерківської міської ради, Українського гідрометеорологічного центру ДСНС України, Центральної геофізичної обсерваторії ім. Б. Срезневського, Головної астрономічної обсерваторії НАН України, Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС України та НАН України, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, ініціативи Kyiv Smart City, Громадської організації «Асоціація Ноосфера», Noosphere Engineering School, організації «ГеоДизайн» та ін.
За інформацією Інституту космічних досліджень НАН України та ДКА України