З 17 по 20 жовтня 2017 року на базі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся Міжнародний форум молодих науковців з прикладної фізики та інженерії (2017 IEEE International Young Scientists Forum on Applied Physics and Engineering, YSF–2017).
Форум став уже третім заходом, організованим Радою молодих вчених Інституту радіофізики та електроніки (ІРЕ) імені О.Я. Усикова НАН України (м. Харків) спільно з науковцями та представниками інших організацій (у тому числі навчальних закладів) українських міст, у яких проводиться зібрання, та продовжує впевнено набирати обертів.
Цього року співорганізаторами події виступили представники Ради молодих вчених Фізико-механічного інституту імені Г.В. Карпенка НАН України та Львівського національного університету імені Івана Франка, а головним інформаційним партнером – українська платформа «Дім інновацій», створена для об’єднання науковців, бізнесу й суспільства.
В цілому, форум має досить широку географію – його учасники походять із 29 міст 10 країн світу. В 2017 році захід підтримали такі міжнародні партнери та спонсори, як «IEEE Industry Applications Society» (IEEE IAS), «The Optical Society» (OSA), «European Microwave Association» (EuMA) й інші. Він також отримав статус «Europhysics Conference» Європейського фізичного товариства («European Physical Society», EPS).
Серед запрошених іноземних лекторів форуму були професор Ґреґорі Кворлз (провідний науковець OSA, США), доктор Томі Себастіан (президент IEEE IAS, США), доктор Валерій Заворотний (дослідницька лабораторія «NOAA Earth System Research Laboratory», США), доктор Карлос Ронсеро-Клементе (Університет Екстрамадури, Іспанія) та доктор Леонід Пономаренко (Ланкастерський університет, Велика Британія).
Особливістю заходу є вдале поєднання наукової програми з численними воркшопами та тренінгами від експертів із написання англомовних наукових статей і вдосконалення навичок публічних виступів, а також із презентаціями грантових програм Європейського Союзу, NATO, DAAD та інших організацій.
Водночас, YSF–2017 є не лише платформою, що сприяє науковому та кар’єрному зростанню молодих учених, а й майданчиком для плідного спілкування. Тому захоплива соціальна програма, про яку подбали організатори заходу, є його невід’ємною частиною, яка забезпечує долучення учасників форуму до активного нетворкінгу.
Більше фотографій із заходу доступні за посиланням:
https://drive.google.com/drive/u/0/folders/0B7zwiuAKY-35LVJ0a0dsTXNFZWM
За інформацією ІРЕ імені О.Я. Усикова НАН України