Можливо, ви намагаєтесь звернутися до цього сайту із захищеного браузера на сервері. Увімкніть сценарії та перезавантажте сторінку.
Увімкнення більш доступного режиму
Вимкнення більш доступного режиму
Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Вимкнути анімацію
Увімкнути анімацію
Увійти
Конкурси
Премія Верховної Ради України молодим ученим (Премія Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок з 2008 по 2018 рр.)
Робота - переможець конкурсу
2015
року
Повідомлення
Конкурси
Ради, комітети, комісії
Доповіді на засіданнях Президії
Молоді вчені
Information
Робота - переможець конкурсу
Так
Так
5%,95%
Підвищення конкурентоспроможності приморських регіонів України на основі кластерної моделі та інституційних важелів стимулювання зовнішньоекономічної діяльності
Під час отримання даних із data_mscrm_2016 сталася помилка. Додаткові відомості для адміністраторів наведено в журналі сервера.
Ідентифікатор взаємозв'язку:c16d99a1-d60d-b0e1-a53c-934fcd86831c
В циклі наукових праць «Підвищення конкурентоспроможності приморських регіонів України на основі кластерної моделі та інституційних важелів стимулювання зовнішньоекономічної діяльності» досліджується процес трансформації ролі національних регіонів в умовах сучасних глобалізаційних процесів в бік їх становлення як учасників конкурентних відносин, а також пропонуються кластерні механізми та інституційні важелі підвищення конкурентоспроможності регіонів України. Розроблено теоретичні, методичні та прикладні засади підвищення конкурентоспроможності приморських регіонів України шляхом реалізації моделі виходу регіону на світовий ринок крізь збираючу „кластерну лінзу”, яка концентрує в собі конкурентні переваги регіону, посилює їх перевагами кластерного розвитку та стає потужним інструментом підвищення економічного впливу регіону на світовому ринку. В дослідженні запропоновано ефективний механізм формування кластерів як каталізаторів підвищення конкурентоспроможності регіонів України. Здійснено системне дослідження інституційного середовища зовнішньоекономічної діяльності регіону, розроблено систему організаційно-економічних механізмів вдосконалення цієї діяльності та концептуальні засади нагромадження соціального капіталу в регіоні.
©
Центр практичної інформатики НАН України
, 2017