Можливо, ви намагаєтесь звернутися до цього сайту із захищеного браузера на сервері. Увімкніть сценарії та перезавантажте сторінку.
Увімкнення більш доступного режиму
Вимкнення більш доступного режиму
Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Вимкнути анімацію
Увімкнути анімацію
Увійти
Конкурси
Премія Верховної Ради України молодим ученим (Премія Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок з 2008 по 2018 рр.)
Робота - переможець конкурсу
2016
року
Повідомлення
Конкурси
Ради, комітети, комісії
Доповіді на засіданнях Президії
Молоді вчені
Information
Робота - переможець конкурсу
Так
Так
5%,95%
Геопросторові зміни на території України за даними ГНСС-спостережень
Під час отримання даних із data_mscrm_2016 сталася помилка. Додаткові відомості для адміністраторів наведено в журналі сервера.
Ідентифікатор взаємозв'язку:8a6e99a1-3608-b0e1-a53c-9f647fe8c06a
Робота присвячена вирішенню проблеми отримання однорідних часових рядів координат та дослідженню геодинамічних процесів, що відбуваються на території України з використанням глобальних навігаційних супутникових систем (ГНСС). По-перше, отримано узгоджені координатні ряди для 31 ГНСС-станції, 15 з яких розташовано на території України, для GPS-тижнів 935–1399 (7 грудня 1997 г. – 4 листопада 2006 г.). Розв’язки вільні від ефектів, привнесених змінами в методиках обробки, моделях, апріорних даних та програмному забезпеченні; По-друге, досліджено координатні ряди на узгодженість з розв’язком Європейської постійнодіючої ГНСС-мережі за допомогою параметрів Гельмерта. Отримані розв’язки відповідають міжнародним стандартам. Це дозволило забезпечити реалізацію Міжнародної земної системи відліку на всій території України для проведення високоточних геодезичних вимірювань; По-третє, отримано вектори швидкостей для 15 ГНСС-станцій. Швидкості визначено за глобальною моделлю тектонічних рухів. Отримано локальні деформації для кожної постійнодіючої станції. Досліджено динаміку горизонтальних та вертикальних рухів ГНСС-станцій, що розташовані в Східноєвропейському регіоні, в тому числі – 15 на території України.
©
Центр практичної інформатики НАН України
, 2017