Можливо, ви намагаєтесь звернутися до цього сайту із захищеного браузера на сервері. Увімкніть сценарії та перезавантажте сторінку.
Увімкнення більш доступного режиму
Вимкнення більш доступного режиму
Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Вимкнути анімацію
Увімкнути анімацію
Увійти
Конкурси
Премія Верховної Ради України молодим ученим (Премія Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок з 2008 по 2018 рр.)
Робота - учасник конкурсу
2016
року
Повідомлення
Конкурси
Ради, комітети, комісії
Доповіді на засіданнях Президії
Молоді вчені
Information
Робота - переможець конкурсу
Так
Так
5%,95%
Розробка сцинтиляційних матеріалів на основі твердих розчинів складних оксидів
Під час отримання даних із data_mscrm_2016 сталася помилка. Додаткові відомості для адміністраторів наведено в журналі сервера.
Ідентифікатор взаємозв'язку:2f7499a1-d61e-b0e1-cbdb-5764135690e1
У поданому циклі наукових робiт наведено результати теоретичних та експериментальних досліджень особливостей отримання сцинтиляційних матеріалів на основі твердих розчинів відомих оксидних матриць (оксиортосилікатів, піросилікатів та танталатів РЗЕ, германату вісмуту), їх структури, а також люмінесцентних та сцинтиляційних характеристик для визначення їх майбутніх застосувань. Авторами циклу Герасимовим Я.В., Галеніним Є.П., Курцевим Д.О та Волошиною О.В. досліджено особливості твердофазного синтезу та вирощування кристалів на основі твердих розчинів відомих оксидних матриць (оксиортосилікати, піросилікати та танталати РЗЕ, германат вісмуту), вивчено їх фазовий склад, поліморфні модифікації та кристалічні структури отриманих змішаних кристалів, також досліджено їх оптико-люмінесцентні та сцинтиляційні характеристики. Показано, що кристали на основі піросилікату гадолінію є перспективними матеріалами для геологічної розвідки, медицини та систем безпеки атомних об’єктів, а кристали на основі оксиортосилікатів та танталатів РЗЕ, а також германату вісмуту, є перспективними для застосувань у фізиці високих енергій. Усі основні результати циклу наукових робіт одержані вперше, є оригінальними і надруковані в провідних наукових виданнях, доповідалися на вітчизняних та міжнародних наукових конференціях.
©
Центр практичної інформатики НАН України
, 2017