Можливо, ви намагаєтесь звернутися до цього сайту із захищеного браузера на сервері. Увімкніть сценарії та перезавантажте сторінку.
Увімкнення більш доступного режиму
Вимкнення більш доступного режиму
Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Вимкнути анімацію
Увімкнути анімацію
Увійти
Конкурси
Премія Верховної Ради України молодим ученим (Премія Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок з 2008 по 2018 рр.)
Робота - учасник конкурсу
2016
року
Повідомлення
Конкурси
Ради, комітети, комісії
Доповіді на засіданнях Президії
Молоді вчені
Information
Робота - переможець конкурсу
Так
Так
5%,95%
Одержання титанового литва з наперед заданими структурою та механічними властивостями
Під час отримання даних із data_mscrm_2016 сталася помилка. Додаткові відомості для адміністраторів наведено в журналі сервера.
Ідентифікатор взаємозв'язку:6f7199a1-760c-b0e1-a53c-9251d3264896
Робота присвячена питанню впливу технологічних параметрів електронно-променевої гарні сажної плавки з електромагнітним перемішуванням розплаву на структуру і властивості виливків з титану та його сплавів. В роботі досліджено технологічні особливості методу ЕПГП з ЕМП розплаву і їх вплив на формування структурних параметрів і механічних властивостей литих титанових сплавів трьох основних структурних груп. Проведено кореляційний аналіз зв'язку технологічних параметрів плавки з особливостями досліджуваних параметрів структури і властивостей одержаних сплавів. Визначено відповідні залежності, результати яких описані математичними моделями. Вирішено задачу багатокритеріальної оптимізації режимів виплавки титану і його сплавів, що дає можливість моделювати технологічний процес, забезпечуючи отримання титанових виливків з наперед заданими структурними параметрами і твердістю. Встановлено, що фактори, які впливають на структурні параметри і механічні властивості виливків титанових сплавів різних структурних груп розрізняються, причому найбільш істотний вплив для всіх сплавів мають ступінь легування, маса відливки, потужність плавки перед зливом і тривалість заливки металу в форму. Показано, що отримані методом ЕЛГП з ЕМП промислові титанові сплави мають характеристики міцності вище або на рівні з аналогічними сплавами в інших станах. Пластичність сплавів, які містять β-фазу є нижчою за необхідну, що пояснюється утворенням по межах первинного зерна розвинених ділянок α-фази. Усунення цього явища можливо за допомогою термообробки і / або при збільшенні швидкостей кристалізації металу у ливарній формі.
©
Центр практичної інформатики НАН України
, 2017