Можливо, ви намагаєтесь звернутися до цього сайту із захищеного браузера на сервері. Увімкніть сценарії та перезавантажте сторінку.
Увімкнення більш доступного режиму
Вимкнення більш доступного режиму
Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Вимкнути анімацію
Увімкнути анімацію
Увійти
Конкурси
Премія Верховної Ради України молодим ученим (Премія Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок з 2008 по 2018 рр.)
Робота - переможець конкурсу
2015
року
Повідомлення
Конкурси
Ради, комітети, комісії
Доповіді на засіданнях Президії
Молоді вчені
Information
Робота - переможець конкурсу
Так
Так
5%,95%
Організація керування в електроенергетичних системах України в ринкових умовах з урахуванням переходу до європейської нормативної бази
Під час отримання даних із data_mscrm_2016 сталася помилка. Додаткові відомості для адміністраторів наведено в журналі сервера.
Ідентифікатор взаємозв'язку:fc6499a1-d6df-b0e1-a53c-982194be3eea
Робота присвячена розробці методів, засобів та практичних методик з керування режимами роботи електроенергетичних систем України, що виконані з урахуванням переходу до нової конкурентної моделі ринку електроенергії України, а також впровадженню відповідної європейської та міжнародної нормативної бази. Наукова значимість роботи полягає у комплексному підході до вирішення проблем організації та удосконалення процесів керування в електроенергетичних системах України, що поєднує в собі: розробку організаційних принципів побудови адаптивних систем керування попитом та організацію інформаційного обміну в інтелектуальних системах обліку та вимірювання; впровадження інтелектуальних давачів інформації про параметри режимів електроенергетичних систем; створення та впровадження моделей та програмних засобів прогнозування споживання електричної енергії та потужності; розробку та впровадження методів і практичних методик визначення вартісних показників надання допоміжних послуг з регулювання частоти та напруги; адаптацію, гармонізацію та впровадження в Україні європейської нормативної бази в галузі керування електроенергетичними системами та пов’язаними з ним процесами інформаційної взаємодії. Результати роботи доповідалися в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), ДП «Енергоринок», а також у ряді обленерго. Отримані результати пройшли апробацію та обговорювалися на більш ніж 10 міжнародних науково-технічних конференціях та багатьох наукових і науково-технічних семінарах. Отримано 9 актів щодо впровадження результатів робіт та довідку про економічну ефективність. За результатами роботи опубліковано 2 монографії та понад 40 наукових праць, в тому числі і у виданнях, що входять до бібліографічної та реферативної бази даних Scopus. Реалізація запропонованих в роботі методів, засобів та методик дозволяє значно підвищити ефективність та надійність керування режимами роботи електроенергетичних систем, отримати значний економічний ефект, що сприятиме прискоренню набуття об’єднаною електроенергетичною системою (ОЕС) України характеристик та показників функціонування сучасного енергооб’єднання відповідно до вимог ENTSO-E та, в значній мірі, забезпечити передумови інтеграції ОЕС України до енергооб’єднання європейських країн.
©
Центр практичної інформатики НАН України
, 2017