Можливо, ви намагаєтесь звернутися до цього сайту із захищеного браузера на сервері. Увімкніть сценарії та перезавантажте сторінку.
Увімкнення більш доступного режиму
Вимкнення більш доступного режиму
Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Вимкнути анімацію
Увімкнути анімацію
Увійти
Конкурси
Премія Верховної Ради України молодим ученим (Премія Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок з 2008 по 2018 рр.)
Робота - учасник конкурсу
2016
року
Повідомлення
Конкурси
Ради, комітети, комісії
Доповіді на засіданнях Президії
Молоді вчені
Information
Робота - переможець конкурсу
Так
Так
5%,95%
Енергетична безпека та енергоефективність України комплексна оцінка та вибір шляхів забезпечення
Під час отримання даних із data_mscrm_2016 сталася помилка. Додаткові відомості для адміністраторів наведено в журналі сервера.
Ідентифікатор взаємозв'язку:e46399a1-b6ff-b0e1-a53c-968c534951bc
Робота присвячена дослідженню теоретичних, методичних і практичних питань оцінки енергетичної безпеки та енергоефективності на основі системного підходу, а також розробці науково-практичних рекомендацій щодо вибору пріоритетних напрямів зміцнення енергетичної безпеки та підвищення енергоефективності в Україні. Було розроблено концепцію енергетичної безпеки на основі системного підходу, яка передбачає визначення атрибутів та енергетичних інтересів за підсистемами енергозабезпечення, енергоперетворення та енергоспоживання. Зазначені підсистеми об’єднані у такі складові як енергетична незалежність, енергоефективність та енергозбереження. Запропоновано методичний підхід до оцінки енергетичної безпеки країни. що відрізняється від існуючих послідовністю використання взаємопов’язаних методів таких як індикативний аналіз, параметрична ідентифікація та інтегральна оцінка, що дозволяє комплексно дослідити означене проблемне питання за видами паливно-енергетичних ресурсів. Розроблено методичний підхід до оцінки енергоефективності з позиції концепції сталого розвитку, визначено стратегічні орієнтири та розроблено прогнозні моделі підвищення енергоефективності у промисловості регіону. Запропоновано оцінювати енергетичну незалежність України з урахуванням розвіданого енергопотенціалу. Цикл наукових робіт представлений 15 публікаціями.
©
Центр практичної інформатики НАН України
, 2017