Можливо, ви намагаєтесь звернутися до цього сайту із захищеного браузера на сервері. Увімкніть сценарії та перезавантажте сторінку.
Увімкнення більш доступного режиму
Вимкнення більш доступного режиму
Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Вимкнути анімацію
Увімкнути анімацію
Увійти
Конкурси
Премія Верховної Ради України молодим ученим (Премія Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок з 2008 по 2018 рр.)
Робота - учасник конкурсу
2015
року
Повідомлення
Конкурси
Ради, комітети, комісії
Доповіді на засіданнях Президії
Молоді вчені
Information
Робота - переможець конкурсу
Так
Так
5%,95%
Інноваційні виміри соціального партнерства в контексті реформування соціальної сфери в Україні
Під час отримання даних із data_mscrm_2016 сталася помилка. Додаткові відомості для адміністраторів наведено в журналі сервера.
Ідентифікатор взаємозв'язку:856399a1-4641-b0e1-a53c-9b9f9316dbf8
Цикл наукових праць складається з 1 авторської монографії, розділів у 8 колективних монографіях, 17 наукових статей (в т.ч. у зарубіжних журналах), 12 тез доповідей, опублікованих протягом 2007–2013 років. У працях циклу сформульовано теоретичні і методичні засади використання в соціальній політиці України механізму багатостороннього соціального партнерства як системної взаємодії суспільних секторів – державного, громадського і приватно-комерційного. Досліджено економічну сутність, причини появи, внутрішню структуру та напрямки використання цього механізму у здійсненні соціальної політики. Розглянуто його інституціональні й організаційні принципи. Доведено необхідність і проаналізовано передумови інтеграції багатостороннього соціального партнерства в систему соціальної політики України. Розроблено організаційно-економічну модель впровадження і використання багатостороннього соціального партнерства в процесі вдосконалення соціальної сфери регіонів України. Для забезпечення функціональності цієї моделі визначено пріоритетні заходи економіко-правового регулювання багатостороннього соціального партнерства. Розроблено економічну парадигму соціальної відповідальності учасників цього партнерства, яка ґрунтується на врахуванні поведінкових передумов економічного розвитку та передбачає відсутність опортуністичних практик у структурі партнерської взаємодії. Результати циклу мають значення для подальших економічних досліджень багатостороннього соціального партнерства; можуть бути використані у роботі державних і регіональних органів управління соціальною сферою, під час реалізації спільних соціальних проектів в рамках державно-приватного партнерства та проектів державного соціального замовлення.
©
Центр практичної інформатики НАН України
, 2017