Можливо, ви намагаєтесь звернутися до цього сайту із захищеного браузера на сервері. Увімкніть сценарії та перезавантажте сторінку.
Увімкнення більш доступного режиму
Вимкнення більш доступного режиму
Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Вимкнути анімацію
Увімкнути анімацію
Увійти
Конкурси
Премія Верховної Ради України молодим ученим (Премія Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок з 2008 по 2018 рр.)
Робота - переможець конкурсу
2014
року
Повідомлення
Конкурси
Ради, комітети, комісії
Доповіді на засіданнях Президії
Молоді вчені
Information
Робота - переможець конкурсу
Так
Так
5%,95%
Математичне моделювання пружної та термопружної взаємодії тіл з поверхневими і міжфазними неоднорідностями
Під час отримання даних із data_mscrm_2016 сталася помилка. Додаткові відомості для адміністраторів наведено в журналі сервера.
Ідентифікатор взаємозв'язку:607c99a1-365f-b0e1-a53c-90934eaf6344
Мета циклу наукових праць – розвиток математичних моделей та методів дослідження пружної та термопружної взаємодії тіл з поверхневими і міжфазними неоднорідностями за наявності середовища в області контакту з урахуванням часткового фрикційного проковзування поверхонь та вивчення на цій основі впливу форми геометричних нерівностей, теплопровідності межових плівок та заповнювача зазорів і тріщин, а також інтенсивності прикладеного силового і теплового навантаження на контактну поведінку розглянутих структур. Наукова новизна циклу праць полягає в постановці низки нових контактних задач теорії пружності, теплопровідності та термопружності для тіл з поверхневими і міжфазними неоднорідностями з урахуванням різних фізичних явищ в області контакту, запропонованій методиці їх розв’язання та отриманих результатах. Отримані у циклі наукових праць результати досліджень є актуальними для механіки деформівного твердого тіла та відображають практичні потреби геофізики, біомеханіки, енергетики, трибології, машинобудування, будівельної індустрії та інших галузей. Результати досліджень можуть бути використані для оцінювання контактної жорсткості, міцності, герметичності та зношування вузлів і з'єднань, що функціонують в умовах комбінованого механічного та теплового навантаження, для покращення технологічних властивостей поверхонь. До циклу наукових праць входить 41 наукова публікація, зокрема, 23 статті у фахових виданнях, серед них 11 статей опубліковано у міжнародних журналах, що містяться в базі даних Scopus, з яких 4 статті – у журналах з високим імпакт-фактором (International journal of Solids and Structures, International journal of Heat and Mass Transfer). Загальний індекс цитування: 30. Індекс Гірша (H-індекс) авторів циклу праць складає: Слободян Б.С. – H-індекс=3, Маланчук Н.І. – H-індекс=3, Чумак К.А. – H-індекс=2, Середницька Х.І. – H-індекс=1 (згідно з базою даних Scopus).
©
Центр практичної інформатики НАН України
, 2017