Можливо, ви намагаєтесь звернутися до цього сайту із захищеного браузера на сервері. Увімкніть сценарії та перезавантажте сторінку.
Увімкнення більш доступного режиму
Вимкнення більш доступного режиму
Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Вимкнути анімацію
Увімкнути анімацію
Увійти
Конкурси
Премія Верховної Ради України молодим ученим (Премія Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок з 2008 по 2018 рр.)
Робота - переможець конкурсу
2016
року
Повідомлення
Конкурси
Ради, комітети, комісії
Доповіді на засіданнях Президії
Молоді вчені
Information
Робота - переможець конкурсу
Так
Так
5%,95%
Структурно-функціональний дизайн координаційних сполук 3d і 4f металів та наночастинок на їх основі - нового покоління матеріалів різного функціонального призначення
Під час отримання даних із data_mscrm_2016 сталася помилка. Додаткові відомості для адміністраторів наведено в журналі сервера.
Ідентифікатор взаємозв'язку:117a99a1-96de-b0e1-a53c-9104cfe2b15b
У циклі робіт об'єднано результати досліджень люмінесцентних, магнітних, каталітичних та електрокаталітичних властивостей координаційних сполук 3d, 4f металів та наночастинок оксидів та сульфідів 3d елементів. На основі аналізу одержаних даних виявлені закономірності впливу хімічної, молекулярної та кристалічної будови на перенос енергії збудження, передачу обмінних взаємодій у досліджених системах та їхню каталітичну активність у ряді важливих реакцій, а саме: епоксидування олефінів, одержання водню та електрохімічного відновлення галогеналканів. Вперше знайдено прояв ситового ефекту в електрокаталітичних реакціях. Розроблено метод одержання уніформних наночастинок оксидів та сульфідів 3d металів шляхом термічного розкладу координаційних сполук. Отримані результати є важливими для створення нового покоління люмінесцентних, магнітних матеріалів та каталізаторів. Результати роботи опубліковано в 37 статтях у провідних міжнародних і вітчизняних фахових виданнях (в т.ч. 34 в виданнях, які входять до бази даних Scopus), пріоритет та практичне значення роботи підтверджується 3 патентами України. Роботи, що увійшли до циклу процитовано в наукових журналах більше, ніж 220 разів. Згідно бази даних Scopus загальна кількість цитувань робіт О.А.Міхальової складає 123 (індекс Хірша h = 6), А.С.Литвиненка – 79 (h = 5), І.В.Василенко – 29 (h = 3) і Р.А.Полуніна – 85 (h = 5).
©
Центр практичної інформатики НАН України
, 2017