Ukrainian
Summary:У монографії наведені методи побудови нелінійних рандомізаторів, які можуть застосовуватися для підвищення криптостійкості систем криптографічного захисту інформації. Показана доцільність використання для цих цілей нелінійних розрядних перетворень в полях Галуа. Наведено приклад побудови рандомізатора для блочного шифру з довжиною блоку 64 біт.
Reading audience:Видання може бути корисним для фахівців, що займаються питаннями криптографічного захисту інформації, а також магістрам і аспірантам вищих навчальних закладів та наукових установ, які навчаються за відповідними спеціальностями підготовки.
Russian
Summary:В монографии приведены методы построения нелинейных рандомизаторов, которые могут применяться для повышения криптостойкости систем криптографической защиты информации. Показана целесообразность использования для этих целей нелинейных разрядных преобразований в полях Галуа. Приведен пример построения рандомизатора для блочного шифра с длиной блока 64 бит.
Reading audience:Издание может быть полезным для специалистов, занимающихся вопросами криптографической защиты информации, а также магистрам и аспирантам высших учебных заведений и научных учреждений, которые обучаются по соответствующим специальностям подготовки.