За підсумками україно-британської онлайн-конференції «Соціальна справедливість та цифрова економіка» (яка відбулась 28 лютого 2024 року) медійна платформа «LIGA ZAKON» опублікувала два інтерв’ю зі спікерами конференції і співробітниками Інституту економіко-правових досліджень ім. В.К. Мамутова НАН України – членом-кореспондентом НАН України Володимиром Устименком та доктором юридичних наук Тетяною Гудімою.
Директор Інституту економіко-правових досліджень ім. В.К. Мамутова НАН України член-кореспондент НАН України Володимир Устименко розповів про правотворчу діяльність НАН України та цифровізацію українського законодавства. Учений наголосив, що сучасне законодавство повинно відповідати викликам сучасності, забезпечуючи правовий фундамент для розвитку технологій, цифрової економіки та інновацій.
Ознайомитися з повним
текстом інтерв’ю Заступниця завідувача відділу проблем модернізації господарського права та законодавства Інституту економіко-правових досліджень ім. В.К. Мамутова НАН України доктор юридичних наук Тетяна Гудіма розповіла про те, яким має бути регулювання криптовалют і цифрових активів, щоб забезпечити їх використання в правовому полі та попередити ризики використання в неправомірних цілях. Учена акцентувала на тих викликах, які постають перед законотворцями, та на тому, як можна розв’язати проблему ухилення від економічних санкцій через децентралізовані автономні організації.
Ознайомитися з повним
текстом інтерв’ю Довідково: 28 лютого 2024 року відбулася україно-британська онлайн-конференція «Соціальна справедливість та цифрова економіка». Організатором заходу виступила Національна асоціація адвокатів України, Інститут економіко-правових досліджень ім. В.К. Мамутова НАН України, LIGA ZAKON, громадське об'єднання «Українська сучасна цифрова наука» – UMDS та Європейськаасоціація молодих адвокатів. У фокусі уваги науковців були кібербезпека, крипторегуляція, штучний інтелект та права людини в епоху цифрових технологій.
За інформацією Інституту економіко-правових досліджень ім. В.К. Мамутова НАН України