Запрошуємо вас взяти участь у серії мітапів та воркшопі, присвячених розробці концепту інноваційного хабу наукового парку Academ.City, який включатиме наукові установи НАН України, розташовані в мікрорайоні Академмістечко.
Заходи організовано за ініціативи та підтримки Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Київської міської державної адміністрації ВО КМР (КМДА) в рамках Міської цільової програми сприяння розвитку промисловості, підприємництва та споживчого ринку на 2024 – 2025 роки в рамках виконання Меморандуму про співпрацю між КМВА та НАН України. Захід організовано хабом інновацій для міст СИНХРО ПРОСТІР.
Дати: 10, 12, 17, 19, та 25 вересня 2024 року.
Локація: Науково-освітній простір Київського академічного університету (Київ, бул. акад. Вернадського 36).
Що таке Academ.City?
Academ.City — це науковий технологічний парк, місце взаємодії науки та бізнесу. Це стратегічна ініціатива, яка має на меті створення платформи, що обʼєднає науковців, підприємців та державні органи задля розвитку інноваційної економіки України. Проєкт спрямований на підвищення конкурентоспроможності української науки та бізнесу на світовій арені.
Academ.City — пілотний інфраструктурний проєкт створення в Україні сучасного наукового парку як відкритої інноваційної екосистеми на базі кластеру інститутів НАН України, 12 з яких підписали меморандум про співпрацю в рамках проєкту. Парк базується на території Київського академічного університету, який отримав можливість створення Науково-технологічного центру КАУ — головного девелопера проєкту наукового парку Academ.City.
Ключові можливості для учасників заходу
Участь у мітапах і воркшопі надасть учасникам можливість зустрітися із лідерами думок із різних сфер. Науковці матимуть змогу долучитися до створення інноваційної платформи, яка сприятиме впровадженню новітніх досліджень у бізнес-процеси та державне управління. Для підприємців це шанс інтегрувати передові наукові розробки у свої компанії, відкриваючи нові перспективи для зростання та інвестицій. Державні службовці матимуть можливість безпосередньо вплинути на розвиток інноваційної інфраструктури, що сприятиме економічному зростанню та залученню іноземних інвестицій.
Чому варто долучитися?
Для науковців:
Приєднуйтесь до процесу розробки платформи, яка об’єднає науковців, бізнес та державу. Ваша експертиза буде важливим внеском у створення середовища, яке сприятиме інноваційним дослідженням і їх комерціалізації.
Для бізнесу:
Це можливість інтегрувати передові наукові розробки у ваші бізнес-процеси, відкриваючи нові перспективи для зростання та інвестицій. Academ.City стане центром впровадження інновацій в Україні, що підвищить ваші конкурентні переваги.
Для держслужбовців:
Academ.City — це стратегічна ініціатива, яка сприятиме розвитку інноваційної економіки України. Співпраця у рамках цього проєкту допоможе залучити іноземні інвестиції, зміцнити економіку та підвищити міжнародну конкурентоспроможність України.
Для широкої громадськості:
Academ.City — це інвестиція в наше спільне майбутнє. Долучайтесь до створення інноваційної платформи, яка сприятиме розвитку науки, економіки та покращенню якості життя в Україні.
Програма заходів:
- 10 вересня, 14:00-17:00: Відкриття серії мітапів. Ознайомчі лекції з історії розвитку Academ.City та нукових парків в світі, обговорення потреб та очікувань науковців щодо інфраструктури для їхнього розвитку.
- 12 вересня, 14:00-17:00: Дискусія щодо моделі взаємодії між науковцями, бізнесом та містом, потреб та очікувань від бізнесу, міської адміністрації та громади.
- 17 вересня, 14:00-17:00: Обговорення екологічних аспектів та урбаністичних підходів до розбудови інноваційного хабу.
- 19 вересня, 14:00-17:00: Дискусія з адміністративно-економічних питань функціонування інноваційного хабу.
-
Всі 4 мітапи — це зустрічі із експертами, презентації по темам та фасилітована дискусія для напрацювання інсайтів для подальшої розробки концепту інноваційного хабу. Після мітапів відбудеться воркшоп, на який ми запрошуємо фахівців із різних сфер (ІТ-розробників, архітекторів, інженерів, екологів дизайнерів, урбаністів, економістів), представників місцевої влади, представників Асоціації Academ.City, наукової спільноти НАН України та інших стейкхолдерів.
- 25 вересня, 11:00-18:00: Кульмінаційний воркшоп, де учасники об’єднають усі напрацювання мітапів у єдиний стратегічний концепт розвитку хабу. У вас буде можливість розробити концепт із консультаціями з досвідченими менторами та стати частиною розробників-творців потужного інноваційного хабу.
У вас буде можливість розробити концепт із консультаціями з досвідченими менторами та стати частиною розробників-творців потужного інноваційного хабу.
РЕЄСТРАЦІЯ За інформацією Academ.City