Як тренувати пам’ять, щоб тримати в голові більше інформації? Чи правда, що чорна діра може поміститися у чайну ложку? Чому сильні емоції викликають мурахи по шкірі та чим пахнуть гроші? А чи дійсно ми усі складаємося із зоряного пилу? «Куншт» підготував для пасажирів 36 відео на теми хімії, фізики, біології і космосу.
Факти перевірені. Організаторів консультували провідні українські науковці: біологиня, старший науковий співробітник Інституту молекулярної біології та генетики НАН України кандидат біологічних наук Оксана Півень, астрофізик, докторант Інституту теоретичної фізики імені М.М. Боголюбова НАН України кандидат фізико-математичних наук Дмитро Якубовський, фізик й популяризатор науки, старший науковий співробітник Інституту фізики НАН України кандидат фізико-математичних наук Антон Сененко.
Проект проілюструвала українська художниця Русалія Або.
«Наука в метро» популяризує науку і показує, наскільки вона близька кожному з нас. Він допоможе розвиватися дорослим, а дітям – ставити їм правильні запитання. Усі відео також можна переглянути на сайті «Куншт» .
Довідково.
Куншт – платформа для популяризації науки. Вона культивує науковий світогляд, просуває самоосвіту, об’єднує людей, які люблять науку, і зацікавлює нею інших. «Куншт» також створює друковані журнали, організовує науково-популярні програми на BookForum і Книжковому Арсеналі, розробляє спецпроекти про науку і технології для бізнесів.
Way TV – суспільно-громадський проект, створений для поширення контенту від незалежних авторів у вагонах метро, інтерсіті та аеропорту «Бориспіль». Мережа Way TV – це понад 3000 екранів і два мільйони унікальних глядачів щомісяця.
Докладніша інформація – за посиланням:
https://kunsht.com.ua/nauka-v-metro/
За інформацією журналу «Куншт»