Київський академічний університет (КАУ) — це новий університет, в якому поєднуються фундаментальні та прикладні дослідження з інноваційною діяльністю, що дає основу для їхнього взаємного впливу й підсилення. Унікальна структура КАУ, за якої кафедри університету розташовані у провідних інститутах НАН України, дозволяє студентам з першого дня навчання поринути в сучасну науку, брати безпосередню участь у європейських наукових проєктах і отримати шанс зробити власне наукове відкриття.
Підготовка магістрів здійснюється на кафедрах при базових інститутах НАН України за
шістьма спеціальностями, що представляють головні напрями
науки майбутнього:
- молекулярна біологія та сучасні біотехнології;
- нейронауки та біомедицина;
- квантові матеріали та квантові технології;
- фундаментальна та прикладна математика;
- математичні методи машинного навчання та штучного інтелекту;
- сучасне матеріалознавство (новітні матеріали).
КАУ – це не просто лекції. Це ціла екосистема, спрямована на розвиток науки й інновацій, яка передбачає:
1.
Участь у найсучасніших наукових проєктах. Основним принципом КАУ є «навчання через дослідження», що передбачає пріоритет науково-дослідної роботи й індивідуальний підхід до кожного студента. Протягом навчання студент має змогу вирішувати найактуальніші питання сучасної науки у сферах квантових технологій, біотеху, нанотеху, нових надсучасних матеріалів і зеленої енергії за підтримки всесвітньо відомих українських учених. У КАУ не виникає питання «навіщо ми це вчимо?», – адже всі отримані знання миттєво застосовуються на практиці в наукових лабораторіях. Магістранти КАУ вже з першого семестру навчання виконують наукові дослідження під керівництвом провідних українських учених і беруть участь у міжнародних наукових проєктах (наприклад,
UKRATOP і
NEUROTWIN), у межах яких стажуються за кордоном. Зокрема, студенти можуть обирати наукових керівників, які виконують наукові дослідження в R&D відділах компаній.
2. Студентські наукові семінари та наукові школи за участю провідних вчених академічних інститутів, європейських університетів і наукових центрів. Студенти КАУ мають змогу вчитись у титулованих викладачів іноземних університетів просто під час навчання в Україні!
3. Літні студентські стажування під керівництвом провідних учених європейських і американських університетів.
4.
Унікальну можливість відкрити свій стартап і перетворити своє відкриття на інноваційний продукт просто в стінах університету.
КАУ — це інноваційний університет, який підтримує
розвиток deep tech інновацій від ідеї до ринку. Лабораторія відкритих інновацій КАУ всебічно підтримує нові ідеї та винаходи студентів, включно з технологічною та ринковою експертизою, допомогою у фінансуванні й захисті ваших прав на винахід. Вступивши до КАУ, студенти опиняються всередині інноваційної екосистеми, де отримають допомогу і зроблять головні кроки для заснування і просування своїх стартапів.
Майбутні студенти КАУ вже перед вступом мають змогу шукати тему досліджень і наукового керівника. КАУ запрошує всіх зацікавлених завітати до університетських
кафедр і
наукових лабораторій, де підкажуть, який науковий напрям обрати, виходячи з досвіду попередньої роботи вступника.
Із запитаннями щодо вступної кампанії та особливостей навчання в КАУ звертайтеся до
відповідальних за вступну кампанію на кафедрах, пишіть на kau@kau.org.ua або ж просто телефонуйте директорові КАУ академіку Олександрові Кордюку: 095-010-45-94 (мобільний, телеграм і вайбер).
Важливі дати:
- з 16.08.2022 по 15.09.2022 – прийом заяв і документів;
- з 08.09.2022 по 19.09.2022 – фахові вступні випробування;
- 20.09.2022 – оприлюднення рейтингових списків на бюджет.
Протягом липня всі кафедри КАУ проведуть
дні відкритих дверей в режимі онлайн, де розкажуть про сфери своїх наукових досліджень. Вступники матимуть нагоду познайомитися з майбутніми науковими керівниками і попередньо визначитися з темою досліджень. За графіком зустрічей стежте у Telegram-групі «КАУ абітурієнти 2022», подавши заявку у
реєстраційній формі. За інформацією КАУ