українська
Анотація:У монографії “Наукові і практичні основи пошуків вуглеводнів в Азовському морі” серії “Нафтогазоперспективні об’єкти України” на основі фактичного матеріалу і даних глибокого буріння на 2005 рік приведені теоретичне обґрунтування і практичні рішення проблеми швидкого освоєння нафтогазового потенціалу акваторії Азовського моря і визначення пріоритетних напрямків геологорозвідувальних робіт на нафту і газ та першочергових нафтогазоперспективних об’єктів з використанням рейтингової оцінки, засад розломно-блокової тектоніки, вивчення проблеми нафтогазоносності гетерогенно-гетерохронного фундаменту, деяких питань походження нафти і газу. При вивченні українського сектора Азовського моря використані дані по інших територіях, в тому числі, прилягаючих до досліджуваного району. Комплексне вивчення осадочного чохла і гетерогенно-гетерохронного фундаменту на малих глибинах Азовського моря дозволить збільшити приріст вуглеводнів в Україні, зважаючи на те, що вивченість регіону не перевищує 4 %, а запаси і, головне, ресурси вуглеводнів згідно підрахувань усіх фахівців, дуже значні.
Читацька аудиторія:Для фахівців з геології нафти і газу, регіональної та загальної геології, студентів паливно-енергетичного і геологічного напрямків, а також численних інвесторів.
російська
Анотація:В монографии «Научные и практические основы поисков углеводородов в Азовском море» серии «Нефтегазоперспективные объекты Украины» на основании фактического материала и данных глубокого бурения на 2005 год приведено теоретическое обоснование и практические решения проблемы быстрого освоения нефтегазового потенциала акватории Азовского моря и определения приоритетных направлений геологоразведовательных работ на нефть и газ и первоочередных нефтегазоперспективных объектов с использованием рейтинговой оценки, основ разлолмно-блоковой тектоники, изучение проблемы нефтегазоносности гетерогенно-гетерохронного фундамента, некоторых вопросов происхождения нефти и газа. При изучении украинского сектора Азовского моря использованы данные о других территориях, в том числе прилегающих к исследованому району. Комплексное изучение осадочного числа гетерогенно-гетерохронного фундамента на малых глубинах Азовского моря позволит увеличить прирост углеводородов в Украине, с учетом того, что изученность региона не превышает 4 %, а запасы и, главное, ресурсы, согласно рассчетов всех специалистов, значительные.
Читацька аудиторія:Для специалистов по геологии нефти и газа, региональной и общей геологии, студентов топливно-энергетического и геологического направлений, а также многочисленных инвесторов.