В циклі наукових робіт розроблений новий підхід до опису неоднорідного феромагнітного резонансу систем нанооб’єктів, розглянуті особливостей формування магнітостатичної структури і конфігураційної анізотропії магнітних плівок з решітками антиточок різної симетрії. Вперше пояснено структуру спектра феромагнітного резонансу і досліджено вплив симетрії та параметрів решітки антиточок на його форму.
Продемонстровано, що, завдяки магнітостатичний взаємодії крайових мод, в феромагнітній плівці з квадратною решіткою антиточок можуть формуватися біжучі спінові хвилі з величезними груповими швидкостями (більшими, ніж в однорідній плівці).
Запропоновано модель спінхвильового інтерферометра, в якому є область з неоднорідним коефіцієнтом одноосьової анізотропії. Показано, що при певних матеріальних параметрах дана структура характеризується повним проходженням спінових хвиль, що призводить до значних фазових зсувів, необхідних для роботи спінхвильових логічних пристроїв. Проаналізовано можливість використання подібного роду структур в пристроях спінхвильової логіки.
Розроблена нова модель електронного та спінового транспорту, яка враховує вплив зонної структури діелектричного шару на електронні властивості та спінову фільтрацію багатошарових нанорозмірних структур. Теоретичний аналіз зарядового транспорту в багатошарових тунельних системах із врахуванням електронної та просторової структури перехідного шару між металевими обкладинками дозволив усунути розбіжності між попередніми моделями та експериментами в деяких практично важливих об’єктах, та запропонувати нові електронні прилади для потреб мікро- і наноелектроніки.
На розроблену в роботі модель генератора електромагнітних хвиль одержано патент, внесений до Державного реєстру патентів України.
Результати циклу наукових робіт відображено в 39 тезах конференцій та 30-х статтях провідних фахових журналах України та світ, таких як. Phys. Rev. B, J. Appl. Phys:, J. Magn. Magn. Mater., Journal of Nanoparticles Research, Письма в ЖЭТФ, ЖЭТФ, Advances in Condensed Matter Physics, ФНТ, Металлофизика и новейшие технологии та інші.