Цикл наукових праць складається з 3 монографії, 5 статей у фахових виданнях України, 1 стаття − у зарубіжному науковому виданні, б − у матеріалах наукових конференцій, 2 − у інших наукових виданнях опублікованих протягом 2010-2014 років.
У циклі наукових праць представлено комплексне дослідження з розробки та обґрунтування наукових підходів до реформування організаційно-економічного механізму поводження з відходами в контексті європейського. досвіду. Це досягається. Через диверсифікацію. інструментарію, перегляд застарілих методологічних та методичних підходів у формуванні окремих інструментів, посилення стимулюючої функції механізму та створення передумов для формування системи сталого фінансування сфери поводження з відходами.
Наукова новизна полягає у тому, що вперше визначено методологічні передумови і засади реформування чинного організаційно-економічного механізму поводження з відходами з орієнтацією на підвищення його ефективності, виходячи з європейської ідеології у підходах до управління відходами.
Реалізація пропозицій, поданих у циклі наукових праць, дає змогу створити більш сталу систему фінансування поводження з відходами, що сприятиме розвитку інфраструктури у цій сфері, залученню додаткових інвестиційних ресурсів та зменшенню негативного впливу на довкілля.
Практична значимість: отримані результати, висновки і рекомендації,
що викладеш у наукових працях, мають важливе теоретичне, методичне та практичне значення для м1сцевих 1 центральних органів влади, зокрема
Міністерства екології та природних ресурсів України й Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України - в тому, що стосується підвищення ефективності управління поводженням з відходами й поступового переходу на європейські вимоги, розробки цільових програм, удосконалення нормативно-правового регулювання у цій сфері, формування тарифної та податкової політики.
Результати досліджень викладено у 17 публікаціях, в т.ч. в З монографіях у співавторстві, 5 статтях у фахових виданнях України, 1 − у зарубіжному науковому виданні, 6 − у матеріалах наукових конференцій, 2 − у інших наукових виданнях. Робота автора процитовано в більш ніж 5 наукових журналах. Загальний індекс цитування публікацій складає 6 (міжнародна наукометрична база Gооglе-академія), h-індекс = 2.