4 грудня 2017 року в Києві відбудеться Всеукраїнська конференція «Сталий розвиток та практика його впровадження в Україні», організовувана Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні.
Захід стосуватиметься процесу впровадження в Україні світоглядної парадигми розвитку в ХХІ ст. – парадигми сталого (збалансованого) розвитку, прийнятої ООН у 1992 році в Ріо-де-Жанейро (Бразилія).
Під час конференції заплановано презентацію завершених проектів, що виконувалися за підтримки ПРООН в Україні в рамках проекту ПРООН/ГЕФ «Інтеграція положень Конвенцій Ріо в національну політику України».
Програмою зібрання передбачено пленарне засідання «Стратегічний підхід до сталого розвитку України», три панельні дискусії («Адаптація Глобальних цілей сталого розвитку в Україні», «Презентація аналітичних документів щодо інтеграції положень Конвенції Ріо у національну політику сталого розвитку» та «Інформаційно-освітня складова для підтримки засад сталого розвитку в Україні. Пілотні проекти та найкращі практики, реалізовані в рамках проекту»), презентацію попередніх результатів оцінки проекту ПРООН/ГЕФ «Інтеграція положень Конвенції Ріо в національну політику України» і підбиття підсумків.
Із вітальним словом до учасників звернеться заступник директора ПРООН в Україні Ван Нгуєн. Результати впровадження ПРООН/ГЕФ «Інтеграція положень Конвенції Ріо в національну політику» представить менеджер проекту ПРООН Катерина Корвін-Піотровська.
У межах конференції планується заслухати, в тому числі, й доповіді науковців Інституту географії, Інституту зоології імені І.І. Шмальгаузена, Інституту економіки та прогнозування НАН України, Національної академії аграрних наук України, а також представників Міністерства інфраструктури України, Торгово-промислової палати України, вітчизняних вищих навчальних закладів і природоохоронних громадських організацій.
Початок заходу – о 10.00 год. у Великому конференц-залі НАН України
(м. Київ, вул. Володимирська, 55).
Реєстрація учасників триватиме з 09.00 до 10.00 год.
Для участі в конференції необхідна попередня реєстрація.
Контактна особа – Ганна Віштак: (095) 161-38-39, (097)-015-51-97.