Попри те, що Ейнштейн наполягав на тому, щоби його прах розвіяли, розповідає Волтер Айзексон, одну частину тіла кремації не піддали. Це був мозок Ейнштейна і його залишив собі патологоанатом Томас Гарві. З мозку Ейнштейна виготовили препарати для дослідження, Гарві розклав їх у скляні банки з-під печива й повіз у Філадельфію... У 1998 році, через 43 роки після смерті Ейнштейна, Гарві нарешті припинив експеримент і віддав тодішньому патологоанатому принстонської лікарні те, що лишилося від мозку фізика.
Чому розум Ейнштейна був таким унікальним? Чим особливий мозок геніїв на фізіологічному рівні? Які дослідження проводилися та які фізіологічні особливості мозку видатних людей?
Спікери:
— український патофізіолог, генетик, завідувач відділу загальної та молекулярної патофізіології Інституту фізіології імені О.О. Богомольця НАН України доктор медичних наук Віктор Досенко;
— головна редакторка Куншт Юлія Білоус.
Захід відбудеться в межах спецпрограми науково-популярного журналу «Куншт» у Мистецькому арсеналі (Київ, вул. Лаврська, 10-12) на вуличній сцені.
Докладніша інформація – за посиланням:
https://www.facebook.com/events/2232192880428405/
За інформацією Інституту фізіології імені О.О. Богомольця НАН України