9–12 вересня 2019 року в Національному природному парку «Гомільшанські ліси» у с. Коропове (Харківська область) відбулася міжнародна школа-семінар для молодих вчених «Функціональні матеріали для технічних та біомедичних застосувань», яка є продовженням відомої школи-семінару «Сцинтиляційні процеси та матеріали для реєстрації іонізуючого випромінення».
Організатор заходу – Інститут сцинтиляційних матеріалів (ІСМА) НАН України.
У роботі школи-семінару взяли участь 46 вітчизняних і закордонних учених. Своїм науковим досвідом ділилися не тільки досвідчені запрошені лектори, а й молоді талановиті науковці, співробітники ІСМА НАН України.
Під час заходу було заслухано усні доповіді молодих учених, присвячені технологіям отримання функціональних матеріалів, фізичним властивостям та застосуванням функціональних матеріалів, нанотехнологіям і наноматеріалам, люмінесцентним технологіям у біології та медицині, які викликали жваве обговорення й цікаву дискусію.
Під час лекцій та доповідей |
Традиційно відбулась і лекція з сучасного мистецтва. Цього разу її прочитав відомий харківський фотограф, представник «Харківської школи фотографії» Роман П’ятковка, якого 2013 року на престижному світовому фотофорумі Sony World Photography Awards-2013 названо найкращим концептуальним фотографом року.
Директор ІСМА НАН України академік Б.В. Гриньов представляє лекцію Романа Пятковки |
Наступну міжнародну школу-семінар «Функціональні матеріали для технічних та біомедичних застосувань» планується провести у вересні 2020 року. До участі запрошуються всі зацікавлені!
Загальне фото учасників школи-семінару з академіком Б.В. Гриньовим |
За інформацією ІСМА НАН України