Бібліографічні дані: Libanova E., Osaulenko O. & Cherenko L. Assessment of Quality of Life in Ukraine on the Basis of Subjective Indicators of Well-being: monograph = Оцінка якості життя в Україні на основі суб’єктивних показників добробуту: монографія. Warsaw. RS Global Sp. z O.O., 2020. 361 р.
Автори:
– директорка Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи НАН України академік Елла Лібанова;
– член-кореспондент НАН України Олександр Осауленко;
– завідувачка відділу дослідження рівня життя Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В.Птухи НАН України кандидатка економічних наук Людмила Черенько.
У даній монографії авторами зроблений порівняльний аналіз методологічних підходів до дослідження різних аспектів життя на основі опитування населення, в тому числі із застосуванням суб’єктивних оцінок, які використовуються на сьогодні в країнах ОЕСР, Євросоюзу, СНД та інших. Детально розглянута методологія та результати дослідження добробуту із врахуванням суб’єктивного компоненту в офіційній статистиці України, що здійснюється на основі вибіркового обстеження умов життя домогосподарств. Проаналізована в динаміці загальна самооцінка населенням країни свого життя, рівня доходів, бідності, житлових умов, стану здоров’я, харчування, доступності сучасних засобів комунікації та інших характеристик умов та якості життя.
За інформацією Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи НАН України