15 вересня 2022 року відбудеться онлайн-презентація освітнього курсу «Основи космічної діяльності», що його організовує і проводить Українська асоціація високотехнологічних підприємств та організацій «КОСМОС» за підтримки Ради з космічних досліджень НАН України. Цей дистанційний освітній курс орієнтований на широке коло фахівців (дослідників, інженерів, управлінців, аспірантів, студентів), зацікавлених у базових знаннях з актуальних проблем космічної діяльності, пріоритетів європейських та інших міжнародних програм дослідження й використання космічного простору.
Програма курсу складається з двох сегментів – вітчизняного (викладають фахівці Національної академії наук України – Інституту космічних досліджень НАН України та ДКА України, Львівського центру Інституту космічних досліджень НАН України та ДКА України, Наукового центру аерокосмічних досліджень Землі Інституту геологічних наук НАН України та Міжнародного центру космічного права при Інституті держави і права ім. В.М. Корецького НАН України) й університетів (Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Київського національного університету імені Тараса Шевченка)
й американського (професор Майк Ґрантмен (Mike Gruntman) з Університету Південної Каліфорнії
(University of Southern California), США).
Український сегмент курсу включає лекції від провідних експертів із багаторічним досвідом участі у міжнародних космічних проєктах і викладання спеціальних дисциплін, інтерактивне обговорення й відповіді на запитання учасників.
Форма проведення: дистанційний онлайн-курс у середовищі Zоом.
Мова курсу: українська (вітчизняний сегмент) і англійська (американський сегмент)
Тривалість курсу :
1-й сегмент – 30 годин (5 днів);
2-й сегмент – 12 годин (2 дні).
У кінці курсу для учасників передбачено розширену сесія питань і відповідей за всіма темами.
Вартість курсу – 3000 грн (для окремих пільгових категорій слухачів передбачені знижки/безоплатна участь).
Після проходження повного курсу слухачі отримують офіційний сертифікат встановленого зразка.
Проведення цього курсу є пілотним проєктом, тому вітаються зауваження, коментарі та пропозиції щодо вдосконалення форми і змісту курсу, які враховуватимуться при підготовці наступних курсів і програм.
Старт проєкту передбачається на початку жовтня 2022 року.
З усіх організаційних питань і для бронювання місць надсилайте, будь ласка, листи на електронну адресу Асоціації: a-kosmos@ukr.net
Більше інформації –
на сайті Асоціації. На 15 вересня 2022 року заплановано онлайн-презентацію курсу, коментарі учасників, обговорення.
Участь – безкоштовна (за умови попередньої реєстрації).
Початок – о 15:00.
За інформацією Інституту космічних досліджень НАН України та ДКА України