Що ви знаєте про науку? :)
Як боротися з пліснявою у власному помешканні? Які гриби є корисними? Хто займається дослідженнями викопних решток домашніх тварин, що жили поруч із нашими пращурами? Хто винен у неплідності чоловіка чи жінки? Який вигляд мають справжні ГМО і чи корисні вони? Як математика й логарифми рятують наше життя? Як порахувати всіх альбіносів? Яким чином рослини «втручаються» в наше життя, а ми – в їхнє? Як зашифрувати повідомлення? Чи сприяє спорт довголіттю? Чи є фотографія документом? Яким чином «нерозвинені» слов’яни завоювали половину Європи? Та й узагалі – що можливо і що неможливо?
Маєте більше запитань? Поставте їх науковцям! Нагода випаде вже дуже-дуже скоро.
11 та 12 листопада 2017 року проект «Дні науки» знову залюбки відчинить для всіх охочих двері київських інститутів Національної академії наук України, лабораторій, лекторіїв, обсерваторії, природних парків, музеїв і кафедр Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Національного університету «Києво-Могилянська академія», а також інноваційного парку UNIT.city. Спеціальний гість проекту – науковий співробітник Національного центру сучасних мистецтв Республіки Білорусь.
Лекції, демонстрації експериментів, майстер-класи й екскурсії пройдуть цими днями у ще п’яти українських містах – Одесі, Сумах, Харкові, Івано-Франківську та Каневі.
Програма заходів «Днів науки» в Києві й інших містах нашої держави розрахована на найширшу аудиторію – від малечі до пенсіонерів. Кожен зможе обрати собі локацію й акцію до смаку. А будь-який науковець відповість на запитання з цікавої для публіки тематики.
Приходьте самі та разом із родиною, запрошуйте друзів, колег, сусідів і просто знайомих – та спостерігайте, слухайте, спілкуйтеся! А, коротше кажучи, – збагачуйтеся знаннями й розумнішайте!
ВІДВІДУВАННЯ ВСІХ ЗАХОДІВ Є ВІЛЬНИМ І БЕЗКОШТОВНИМ.
Докладну інформацію про осінні «Дні науки – 2017» розміщено на сайті проекту: http://dni-nauky.in.ua/ та його Facebook-сторінці: https://www.facebook.com/dni.nauky/?fref=ts
Контактні особи:
КИЇВ
Сергій Гончаров +380935150182 morozless@gmail.com
ХАРКІВ
Наталія Мисько-Крутік +380968691256 misko@ilt.kharkov.ua
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Артур Воронич +380978560680 a.voronych@nung.edu.ua
КАНІВ
Євгенія Яблоновська-Грищенко +380674029835 kanivboryviter@gmail.com
ОДЕСА
Олександр Карлов +380959195563 alex.karlov34@gmail.com
СУМИ
Євгеній Дубовик +380509731924 janitor@ukr.net
Партнери проекту:
Інноваційний парк UNIT.city, Київський академічний університет НАН України та МОН України,
компанія «Арго-Експерт», Громадська організація «Вікімедіа Україна»
* * *
Проект «Дні науки» в 2013 році започаткували молоді вчені НАН України. Його організаторами є Громадська організація «Unia Scientifica» («Наукова унія») та просвітницький портал «Моя наука». Мета проекту – демонструвати досягнення науки у світі загалом і в Україні зокрема, пропагувати науковий світогляд, поглиблювати зв’язки між науковою спільнотою та громадськістю. Осінні «Дні науки» присвячуються Всесвітньому дню науки в ім’я миру та розвитку, який відзначається щороку 10 листопада.
Open content separately