5–9 листопада 2018 року в Києві та 12–16 листопада 2018 року в Сумах Інститут прикладної фізики НАН України й Українське товариство охорони пам’яток історії та культури за підтримки Українського культурного фонду проведуть навчальний курс «Ядерно-фізичні методи для культурної спадщини».
Чому археологи товаришують з фізиками? Коли прискорювачі зустрічаються з давніми цивілізаціями? Чи вміли скіфи паяти? Слухачі цікавого навчального курсу дізнаються відповіді та ці й багато інших запитань. Навчання – безкоштовне.
Курс розрахований передусім на спеціалістів, які займаються археологією, реставрацією та консервацією об’єктів культурної спадщини, музейних співробітників тощо. Але багато нового можуть дізнатися і студенти, і звичайні слухачі
Навчання триватиме:
– в Києві – за адресою: вул. Лаврська, 9, корп.19; початок – 5 листопада 2018 року, о 10.00 год.;
– в Сумах – за адресою: вул. Покровська, 9/1, Конгрес-хол Сумського державного університету; початок – 12 листопада 2018 року, о 10.00 год.
Заявки для участі та запити для отримання докладнішої інформації надсилайте, будь ласка, на електронну скриньку: nucl.ch.research@gmail.com. Звертайтеся також за телефоном: (066) 088-66-54, Олександр Бугай.
До висвітлення роботи курсу організатори запрошують ЗМІ, які бажають долучитися до популяризації науки.
P.S. Український культурний фонд – державна установа, створена у 2017 році на підставі відповідного Закону України з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального і духовного потенціалу особистості та суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття й інтеграції української культури у світовий культурний простір. Згідно з чинним законодавством, діяльність Фонду спрямовується та координується Міністерством культури України.