27–31 травня 2019 року на базі туристичного комплексу «Водограй» у смт. Чинадієво Мукачівського району Закарпатської області триватиме школа-конференція молодих вчених «Сучасне матеріалознавство: фізика, хімія, технологія» (СМФХТ–2019) (School-conference «Modern material science: physics, chemistry, technology», MMSPCT–2019).
Школа-конференція проводиться з ініціативи Національної академії наук України з метою інформування молодих науковців про останні досягнення в галузі синтезу, вивчення й застосування нових матеріалів, нанорозмірних систем і наноматеріалів. Вона також дасть змогу отримати досвід представлення результатів власних досліджень, обмінятись інформацією та обговорити нові результати, що стосуються найбільш важливих фундаментальних, прикладних і технологічних аспектів сучасного матеріалознавства. У рамках школи-конференції молодих вчених проходитиме сателітна конференція ACCELERATE.
Школа-конференція проводиться за фінансової підтримки НАН України та проекту ACCELERATE програми HORIZON 2020.
Організатори: Національна академія наук України, Інститут фізики НАН України, Інститут металофізики імені Г.В. Курдюмова НАН України, Інститут проблем реєстрації інформації НАН України, Ужгородська лабораторія матеріалів оптоелектроніки та фотоніки Інституту проблем реєстрації інформації НАН України, Технічний – центр НАН України, Ужгородський національний університет.
До участі в роботі школи-конференції (без організаційного та публікаційного внесків) запрошуються молоді науковці, докторанти, аспіранти, студенти.
Різноманітна культурно-розважальна частина й екскурсії (безкоштовно) сприятимуть особистому знайомству з колегами за фахом і уможливлять ширші наукові дискусії.
Програма:
– запрошені лекції провідних вітчизняних та європейських науковців у галузі фізики, хімії та технології нових функціональних матеріалів;
– усні доповіді молодих дослідників;
– стендові презентації.
Тематика:
– метали, сплави, кераміка і композиційні матеріали;
– напівпровідникові, діелектричні, магнітні та склоподібні матеріали;
– наносистеми, наноматеріали, нанотехнології;
– розмірні ефекти, самоорганізація і моделювання наноструктур;
– плівки, покриття і поверхневі наносистеми;
– біофункціональні наноматеріали, наносистеми в біології та медицині;
– полімери, супрамолекулярні структури, колоїдні системи, аерогелі;
– технологія, діагностика та застосування матеріалів різноманітного призначення.
Робочі мови: українська, англійська, російська.
Важливі дати:
15.04.2019 р. – кінцевий термін реєстрації.
05.05.2019 р. – кінцевий термін подання тез доповідей.
10.05.2019 р. – розсилка 2-го інформаційного листа із запрошенням та програмою школи-конференції.
27.05.2019 р. – реєстрація учасників школи-конференції.
27.05.2019 р. – початок школи-конференції.
Вимоги до оформлення тез.
Обсяг тез – до двох сторінок (включно з таблицями, рисунками, посиланнями).
Текст набирати на аркуші формату А4 з полями: 2,0 см в редакторі WinWord шрифтом Times New Roman. Назва – жирним шрифтом 16 pt, прізвища авторів – 12 pt, інформація, що стосується місця роботи авторів і адреса – курсивом, 12 pt, все по центру, текст – 14 pt. Між рядками один інтервал. Серед авторів слід підкреслити доповідача. Бажано поставити його на перше місце, оскільки листування вестиметься з першим автором. Формули набирати у редакторі формул MS Word Equation або MathType. Розмір шрифту всіх підписів усередині рисунків, а також формул – 12 pt.
Назву файлу необхідно формувати згідно зі схемою: «номер напряму»_«прізвище доповідача в латинській транслітерації» (якщо доповідач представляє кілька доповідей за одним напрямом, після прізвища без пробілу потрібно вказати номер 1, 2, 3). Наприклад: 4_Ivanenko.doc.
Контактна особа.
Професор Василь Рубіш
Ужгородська лабораторія матеріалів оптоелектроніки та фотоніки
Інституту проблем реєстрації інформації НАН України
Україна, 88000, Ужгород, вул. Замкові сходи, 4
тел.: +380(312)61-28-97, +380(312)63-03-04, +380509399427
http://mms2019.com.ua/
mmspct@gmail.com