15 – 18 вересня 2020 року в Чернівцях пройде XVII Українсько-польський симпозіум “Теоретичні та експериментальні дослідження міжфазних явищ та їх технологічні застосування”.
Організатори: Відділення хімії Національної академії наук України, Інститут хімії поверхні ім. О.О. Чуйка НАН України (Київ), Інститут сорбції та проблем ендоекології НАН України (Київ), Інститут колоїдної хімії та хімії води ім. А.В. Думанського НАН України (Київ), Національний університет ім. Юрія Федьковича (Чернівці), Хімічний факультет Університету імені Марії Кюрі-Склодовської (Люблін), Відділення Польського хімічного товариства в Любліні, Польська академія наук.
Основним завданням Симпозіуму є інтенсифікація контактів між українськими та польськими дослідниками, які працюють в царині теоретичного і експериментального дослідження поверхневих явищ та їх технологічного застосування в різних областях науки і галузях індустрії.
Тематика Симпозіуму:
1. Адсорбція і адсорбенти.
2. Каталіз і каталізатори.
3. Іонний обмін і хроматографія.
4. Охорона здоров’я та навколишнього середовища.
Наведений перелік не є виключним. Науковий комітет готовий розглянути можливість включення до програми Симпозіуму доповідей з інших розділів, близьких до тематики Симпозіуму.
Програма Симпозіуму передбачає пленарні лекції, усні повідомлення (файли MS PowerPoint: мультимедійний проектор) та стендові повідомлення (80x120 см).
Реєстрація здійснюється виключно через електронну пошту (e-mail). Реєстраційну форму розміщено на веб-сторінці Симпозіуму:
http://www.thomascat.info/SymposiumX7.htm. Реєстраційні листи слід заповнити за цією формою і надіслати секретарю Організаційного комітету до 17 квітня 2020 року на адресу: UkrPol.TESIP@gmail.com.
Основною робочою мовою Симпозіуму є англійська. Всі демонстраційні матеріали усних повідомлень мають бути подані англійською мовою. Для стендових повідомлень принаймні назва, резюме та пояснення до графічного матеріалу мають бути подані англійською.
Тексти тез англійською мовою – одна (1) повна сторінка в форматі MS Word, мають бути надіслані по e-mail не пізніше 8 травня 2020 р. Науковий комітет інформуватиме авторів про своє рішення щодо прийняття тез, і може зажадати їхньої технічної переробки; в цьому випадку перероблена версія має бути надана до 22 травня 2020 р.
Шаблон і
Інструкції для авторів розміщено на веб-сайті Симпозіуму:
http://www.thomascat.info/SymposiumX7.htm. Збірник тез Симпозіуму буде розповсюджено серед учасників під час реєстрації. Планується публікація статей (лише англійською мовою) за матеріалами досліджень, представлених на Симпозіумі, в спеціальному випуску реферованого міжнародного журналу Physicochemical Problems of Mineral Processing і в фахових українських і польських періодичних виданнях.
Науковий комітет залишає за собою право відбору поданих статей.
Місце проведення: всі сесії Симпозіуму відбуватимуться в приміщеннях Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ За інформацією Відділення хімії НАН України