Співорганізаторами даної конференції виступили Інститут філософії імені Г.С. Сковороди НАН України, Український науково-теоретичний часопис «Філософська думка», філософський факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка та освітня платформа «Plato's Cave».
Зважаючи на епідеміологічну ситуацію в Україні та відповідно до рекомендацій МОН і МОЗ України, конференція відбувалась дистанційно, за допомогою платформи Zoom.
Пленарне засідання відкрилось вітальними словами заступника декана з наукової роботи філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка доктора філософських наук Сергія Руденка, який наголосив на особливій значущості розвитку антикознавства для розвитку вітчизняної гуманітаристики.
Опісля відбулися пленарні доповіді від знаних українських фахівців у досліджуваній тематиці. По перерві з доповідями виступили учасники як з різних міст України, так і зарубіжжя.
Серед доповідачів були організатори цієї конференції від НАН України: науковий співробітник Інституту філософії імені Г.С. Сковороди НАН України кандидат філософських наук Володимир Волковський з темою «Антикознавство та Україна: деякі спеціальні моменти» та відповідальний секретар журналу «Філософська думка» Інституту філософії імені Г.С. Сковороди кандидат філософських наук Ксенія Зборовська з темою «Ранні античні філософи: початок європейської філософської думки на маргінесі».
З цими та іншими доповідями можна буде ознайомитися на YouTube-каналі освітньої платформи «Plato's Cave». Відео усіх доповідей буде викладено впродовж місяця.
Посилання на плейлист конференції на YouTube-каналі освітньої платформи «Plato's Cave» Організатори висловили сподівання, що даний захід буде відбуватись щороку та стане доброю традицією у вітчизняному науковому житті.
Сторінка конференції у Facebook За інформацією Інституту філософії імені Г.С. Сковороди НАН України