Народився 30.12.1981 р. в м. Марганець Дніпропетровської обл. Кандидат фізико-математичних наук (2008).
1999 року вступив на фізичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, який закінчив у 2004 р., одержавши диплом магістра з відзнакою. 2004 року вступив до аспірантури Інституту теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН України, від 2008 р. є науковим співробітником відділу астрофізики і елементарних частинок. Одночасно проводить семінари і читає лекції студентам фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Наукова діяльність присвячена дослідженню теорії гравітації на брані з одним додатковим виміром. Отримав (з Ю.В. Штановим) важливі результати, які дали змогу пояснити ефекти темної матерії і енергії в рамках теорії гравітації на брані.
Грамота Президії НАН України за серію робіт «Ефекти квантової гравітації та п’ятивимірної гравітації з бранами» (2006). аперіодичний електрофорез, нелінійний електрофрикціофорез, електрофорез у періодичному полі з нульовим середнім, а також один із механізмів дії високочастотних електромагнітних полів на живі системи. У полі циркулярно поляризованої хвилі, яка містить дві і більше гармонік, цей механізм дає змогу керувати внутрішнім обертанням об’єктів молекулярних масштабів (спільні роботи з А.П. Андрущенко та ін.). Дослідив чутливість бістабільної хімічної системи до слабких чинників з урахуванням теплового шуму. Одержаний механізм надчутливості може слугувати поясненням надвисокої чутливості і селективності до певних чинників у живих системах. Математично дослідив статистику шуму адсорбції-десорбції молекул на чутливій поверхні газового сенсора. Отримав точні формули для середнього часу перебування числа адсорбованих молекул над і під певним порогом. На основі знайдених формул розробив принцип дії надселективного хімічного сенсора і одержав патент на нього (з О.Л. Куклою та ін.). Запропонував нову концепцію оброблення сигналів нейроном — зв’язувальний нейрон — і дослідив властивості мережі зв’язувальних нейронів. Дослідив відгук зв’язувального нейрона на випадкову стимуляцію і довів немарковість його активності за наявності затриманого зворотного зв’язку (з К.Г. Кравчук).