Мета роботи: критичний аналіз морфологічних ознак мезозойських таксонів, ключових для встановлення їх систематичного положення та філогенетичних взаємовідносин; дослідження комплексу характеристик дорослих особин (жилкування крил, ротові придатки та геніталії) та личинок викопних представників Rhachiberothidae та Babinskaiidae (Neuroptera) крейдових компресійних відкладів та смол Південної Америки та Південно-Східної Азії, та імплементація цих даних у матрицю морфопараметричних ознак.
Основні завдання:
1. Провести таксономічну ревізію викопних мезозойських представників Rhachiberothidae та Babinskaiidae (Neuroptera), встановити реальний рівень таксономічного різноманіття сітчастокрилих крейди.
2. Доповнити матрицю морфопараметричних характеристик ознаками викопних Rhachiberothidae та Babinskaiidae (Neuroptera). Проаналізувати філогенетичні зв’язки сучасних та викопних родів двох модельних родин.
3. Опрацювання колекції бірманського бурштину з північної М'янми та Формації Крато Бразилії, що зберігається у Державному природознавчому музеї Штутгарта (Німеччина).
Об’єктами дослідження обрано викопні крейдові таксони родин Rhachiberothidae та Babinskaiidae (Neuroptera).
Очікувані результати. Буде здійснено таксономічну ревізію викопних родів та видів Rhachiberothidae та Babinskaiidae, та встановлено морфологічні ознаки ключові для опису різноманіття Neuroptera мезозою. Завдяки співпраці з палеоентомологами Державного природознавчого музею Штутгарта, нам буде надано доступ до колекцій та дослідницького обладнання цієї інституції. Таким чином, буде здійснено опрацювання колекції крейдового бірманського бурштину (північ М'янми), та Формації Крато в Бразилії. Очікується, що отримані результати доповнять матрицю морфопараметричних ознак викопних Rhachiberothidae та Babinskaiidae (Neuroptera), і стануть основою для аналізу філогенетичних зв’язків сучасних та викопних таксонів в межах цих двох модельних родин.